pn-sob 8.00-20.00

Dr n med AGATA AMELIA DEFIŃSKA

Doktorzy

dr n med. Agata Defińska

 • Autorka programów stomatologicznych Perełka, Perła Teens, Perła Estetyczna, Perłą Estetyczna z I.P.
 • ponad 20 lat doświadczenia w pracy klinicznej i naukowej w dziedzinie ortodoncji i stomatologii
 • uzyskała certyfikaty najlepszych amerykańskich metod na świecie min. Invisalign, met. bez usuwania zębów dr. Greenwelda, leczenie aparatami samoligaturującymi Damona.
 • pierwsza w Łodzi pracuje skanerem iTERO 3D,
 • jedyny lekarz z Łodzi wyróżniony nagrodą PLATINUM ELITE INVISALIGN w dziedzinie ortodoncji.
 • Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r na Wydziale Stomatologicznym.
 • W 2004 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem i obroniła prace doktorska pt.Częstość występowania wad zgryzu u dzieci w wieku 9 i 12 lat na terenie miasta Łodzi – badania porównawcze.
 • Czynnie uczestniczyła w wielu zjazdach i konferencjach naukowych, m.in: III SYMPOZJUM NAUKOWE DZIECKO ŁÓDZKIE Stan zdrowia dzieci i młodzieży w zmieniających się warunkach środowiskowych.
 • Autorka artykułów naukowych w piśmiennictwie stomatologicznym (tematyka dotycząca częstości wad zgryzu).
 • Doświadczenie kliniczne i naukowe zdobyła w Instytucie Stomatologii w Łodzi podczas studiów doktoranckich, jak również w prywatnych klinikach medycznych.
 • W latach 1999-2007 prowadziła zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (Oddział Stomatologiczny w Zakładzie Ortodoncji).

 

Zainteresowania: nowoczesna futurystyczna architektura, filozofia, psychologia, muzyka (szkoła muzyczna I stopnia w klasie fortepianu), teatr.

lek. dentysta Agnieszka Sitarek

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na UM w Łodzi. Lekarz stomatologii, ekspertka do spraw stomatologii estetycznej, bondingu
wg oryginalnej metody włoskiej szkoły Style Italiano. 10 letnie doświadczenie zdobyła na licznych szkoleniach i konferencjach na całym świecie-Monako, Moskwa, Tokio, Niemcy, USA. Laureatka konkursu, Mistrz Kompozytu wg dr Lorenzo Vaniniego. W zespole interdyscyplinarnym tworzy przepiękne metamorfozy  uśmiechów naszych pacjentów. Pracuje najlepszymi na świecie kompozytami japońskimi ,a to gwarancja najwyższej jakości. Współpracuje
z dr Maciejem Drosdem w metamorfozach pacjentów Drosd Clinic.
Na konsultacji estetycznej w programie cyfrowym projektuje nowy, fantastyczny uśmiech i już po kilku minutach można poczuć się szczególnie wyjątkowo. Bez nieprzyjemnych wycisków ,dodatkowych wizyt i kosztów. Główna filozofia leczenia estetycznego Pani Doktor jest zastosowanie metod nieinwazyjnych ,wzmacniających i oszczędzających szkliwo, opartych na zasadach adhezji.

Zainteresowania: rajdy samochodowe.

lek. dentysta Bartłomiej Burczyński

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny w Łodzi. Obecnie kończy specjalizację z chirurgii stomatologicznej, staże odbywa w NZOZ Coradent w Łodzi, pracował w Szpitalu im. Barlickiego i WAM w Łodzi. Specjalizuje się w zabiegach implantologicznych, ekstrakcjach zębów zatrzymanych, zębów ósmych, wydłużaniu koron klinicznych, regeneracji kostnych. Umiejętności i doświadczenie zdobywa na licznych szkoleniach.

mgr Szymon Olczyk

Fizjoterapeuta, leczy:bóle kręgosłupa, bóle migrenowe, dolegliwości bólowe stawów obwodowych, niestabilności kręgosłupa szyjnego. Zajmuje się również terapią manualną, leczeniem zaburzeń stawu skroniowo- żuchwowego jak i leczeniem bruksizmu. Wykonuje masaż klasyczny, suche igłowanie.

lekarz dentysta Marcelina Krzyżak

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi natomiast staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii. Od początku drogi zawodowej jest związana z ortodoncją kształtując się w kierunku tej specjalizacji. W doktor Defińska Clinic zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. Uczestniczy w kursach , szkoleniach i konferencjach naukowych , na których zdobywa wiedzę na temat aktualnych standardów w stomatologii, aby leczenie przebiegało na najwyższym poziomie. Zawsze dba o dokładność i wysoką jakość wykonywanych usług. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, w otoczeniu natury.

lekarz dentysta Marta Przybył

Absolwentka z wyróżnieniem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swój rozwój zawodowy wiąże z ortodoncją, biorąc udział w licznych konferencjach i kursach takich jak Expertise in Orthodontics and Dentofacial Orthopedics prowadzony przez Athenea Dental Institute. Oprócz ortodoncji zajmuje się również stomatologią zachowawczą oraz pedodoncją. Jest nastawiona na nieustanne podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w kursach , a zdobytą wiedzę wykorzystuje w codziennej praktyce. W swojej pracy kieruje się uzyskaniem długotrwałego i stabilnego efektu leczenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Nacodzień miłośniczka zwierząt i podróży.

lekarz dentysta Karolina Werbicka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie stomatologii zachowawczej, dziecięcej i ortodoncji. Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach między innymi:

-Odbudowa klasy II-na styku inżynierii i stomatologii, lek. dent. Aleksandra Łyżwińska

-Odbudowa zębów w odcinku bocznym- anatomia, morfologia, funkcjonalność-kurs praktyczny na fantomach, GG Detal Training Center

-Kompozytowa rekonstrukcja zębów w odcinku estetycznym -kolor, kształt , morfologia i funkcja-kurs praktyczny na fantomach, GG Detal Training Center

-Kompendium wiedzy o aparatach zdejmowanych , dr n med. Joanna Jabłońska -Zrobek

Zainteresowania: muzyka, śpiew, sport-zwłaszcza siatkówka.

lekarz dentysta Martyna Wieczorek

Skontaktuj się z nami

  Rodzaj wizyty
  Dane osobowe