pn-sob 8.00-20.00

Dr n med AGATA AMELIA DEFIŃSKA

Doktorzy

dr n med. Agata Defińska

dr n med. Agata Defińska

 • Autorka programów stomatologicznych Perełka, Perła Teens, Perła Estetyczna, Perłą Estetyczna z I.P.
 • ponad 20 lat doświadczenia w pracy klinicznej i naukowej w dziedzinie ortodoncji i stomatologii
 • uzyskała certyfikaty najlepszych amerykańskich metod na świecie min. Invisalign, met. bez usuwania zębów dr. Greenwelda, leczenie aparatami samoligaturującymi Damona.
 • pierwsza w Łodzi pracuje skanerem iTERO 3D,
 • jedyny lekarz z Łodzi wyróżniony nagrodą PLATINUM ELITE INVISALIGN w dziedzinie ortodoncji.
 • Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r na Wydziale Stomatologicznym.
 • W 2004 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem i obroniła prace doktorska pt.Częstość występowania wad zgryzu u dzieci w wieku 9 i 12 lat na terenie miasta Łodzi – badania porównawcze.
 • Czynnie uczestniczyła w wielu zjazdach i konferencjach naukowych, m.in: III SYMPOZJUM NAUKOWE DZIECKO ŁÓDZKIE Stan zdrowia dzieci i młodzieży w zmieniających się warunkach środowiskowych.
 • Autorka artykułów naukowych w piśmiennictwie stomatologicznym (tematyka dotycząca częstości wad zgryzu).
 • Doświadczenie kliniczne i naukowe zdobyła w Instytucie Stomatologii w Łodzi podczas studiów doktoranckich, jak również w prywatnych klinikach medycznych.
 • W latach 1999-2007 prowadziła zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (Oddział Stomatologiczny w Zakładzie Ortodoncji).

 

Zainteresowania: nowoczesna futurystyczna architektura, filozofia, psychologia, muzyka (szkoła muzyczna I stopnia w klasie fortepianu), teatr.

lek. dentysta Agnieszka Sitarek

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na UM w Łodzi. Lekarz stomatologii, ekspertka do spraw stomatologii estetycznej, bondingu
wg oryginalnej metody włoskiej szkoły Style Italiano. 10 letnie doświadczenie zdobyła na licznych szkoleniach i konferencjach na całym świecie-Monako, Moskwa, Tokio, Niemcy, USA. Laureatka konkursu, Mistrz Kompozytu wg dr Lorenzo Vaniniego. W zespole interdyscyplinarnym tworzy przepiękne metamorfozy  uśmiechów naszych pacjentów. Pracuje najlepszymi na świecie kompozytami japońskimi ,a to gwarancja najwyższej jakości. Współpracuje
z dr Maciejem Drosdem w metamorfozach pacjentów Drosd Clinic.
Na konsultacji estetycznej w programie cyfrowym projektuje nowy, fantastyczny uśmiech i już po kilku minutach można poczuć się szczególnie wyjątkowo. Bez nieprzyjemnych wycisków ,dodatkowych wizyt i kosztów. Główna filozofia leczenia estetycznego Pani Doktor jest zastosowanie metod nieinwazyjnych ,wzmacniających i oszczędzających szkliwo, opartych na zasadach adhezji.

Zainteresowania: rajdy samochodowe.

lek. dentysta Bartłomiej Burczyński

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny w Łodzi. Obecnie kończy specjalizację z chirurgii stomatologicznej, staże odbywa w NZOZ Coradent w Łodzi, pracował w Szpitalu im. Barlickiego i WAM w Łodzi. Specjalizuje się w zabiegach implantologicznych, ekstrakcjach zębów zatrzymanych, zębów ósmych, wydłużaniu koron klinicznych, regeneracji kostnych. Umiejętności i doświadczenie zdobywa na licznych szkoleniach.

mgr Szymon Olczyk

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,kierunek Fizjoterapia.Zakres działań:
-fizjoterapia ortopedyczna(schorzenia narządu ruchu,rehabilitacja przed i pooperacyjna
-fizjoterapia stomatologiczna(bóle w okolicy stawu skroniowo żuchwowego,bóle głowy ,migreny,bruksizm,leczenie zaburzeń czucia po interwencjach chirurgicznych)
-terapia manualna kręgosłupa i stawów obwodowych.Fizjoterapeuta, leczy:bóle kręgosłupa, bóle migrenowe, dolegliwości bólowe stawów obwodowych.
W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na znalezienie przyczyn dolegliwości z którymi zgłasza się pacjent.

lekarz dentysta Karolina Werbicka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie stomatologii zachowawczej, dziecięcej i ortodoncji. Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach między innymi:

-Odbudowa klasy II-na styku inżynierii i stomatologii, lek. dent. Aleksandra Łyżwińska

-Odbudowa zębów w odcinku bocznym- anatomia, morfologia, funkcjonalność-kurs praktyczny na fantomach, GG Detal Training Center

-Kompozytowa rekonstrukcja zębów w odcinku estetycznym -kolor, kształt , morfologia i funkcja-kurs praktyczny na fantomach, GG Detal Training Center

-Kompendium wiedzy o aparatach zdejmowanych , dr n med. Joanna Jabłońska -Zrobek

Zainteresowania: muzyka, śpiew, sport-zwłaszcza siatkówka.

lek. dentysta Dawid Boczek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki i implantoprotetyki z wykorzystaniem technik cyfrowych CAD/CAM. Główny obszar działań to metamorfozy estetyczne przy pomocy licówek pełnoceramicznych oraz rekonstrukcje i przebudowy zgryzu , zwłaszcza u pacjentów ze startymi zębami.

lek.dentysta Karolina Łączyńska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.Staż odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W Doktor Defińska Clinic zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym zarówno dzieci jak i dorosłych oraz ortodoncją. Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. W codziennej pracy zwraca uwagę na bezstresowy przebieg wizyt oraz indywidualne podejście do pacjenta jednocześnie dbając o najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

lek.stom. Karina Rajewska

Absolwentka Wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuję się głównie leczeniem zachowawczym, ortodoncją i stomatologią dziecięcą. Wyznaję zasadę , że profesjonalna opieka stomatologiczna , oprócz samego leczenia to również odpowiednia atmosfera, empatia i indywidualne podejście do pacjenta. , jeżdżę konno i maluję. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach, a zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuję w codziennej praktyce, tak aby zapewnić pacjentom najwyższe standardy leczenia. W wolnym czasie chętnie podróżuję

Skontaktuj się z nami

  Rodzaj wizyty

  Dane osobowe